Медіа

Приклад використання:

ЗМІ, рекламна і кіноіндустрія, зйомка заходів різного формату.

Основна функція квадракоптера, які використовуються в ЗМІ та індустрії розваг, полягає в здійсненні аерофото- і відеозйомки як для реклами, весілля, корпоративу, вечірки так і для повнометражного кіно./p>

Зокрема це можливість розповісти про компанію, проект, подія в нестандартній формі, використовуючи яскраві образи і сюжети.

Квадракоптер може застосовуватися для підготовки креативних репортажів з місця подій і про спортивні змагання, рекламних роликів або фільмів. Урочистості, корпоративні вечірки, міські свята, значущі події, які зняті з висоти пташиного польоту, стають дійсно вражаючими і пам'ятними.


Вечірки

Весілля

Кіно

значні події

Відео та фото з висоти - інноваційний напрямок зйомки на ринку фото і відео послуг. Зйомка з дрона дозволяє з незвичного ракурсу зафіксувати всі цікаві моменти. Квадракоптер дозволяє зробити вражаючі фотографії та яскраві кадри незабутніх моментів. Його використання має безліч переваг перед іншими способами зйомки.

Завдяки своїй малошумності дрони можуть виробляти зйомки з дуже близької відстані, наприклад, наближатися до людей і тварин під час зьомки, не відволікаючи їх. Вони також можуть знімати фото і відео з унікального ракурсу, вище, ніж велася б зйомка з крана, але нижче, ніж з вертольота. Крім того, з їх допомогою можна отримувати кадри, які неможливо відобразити по-іншому через важкодоступність об'єкта зйомок. Вони можуть сприяти поліпшенню якості кінопродукції і фотографій, особливо з урахуванням того, що обладнання дозволяє знімати відео з роздільною здатністю 4К. Це дозволяє скористатися більш якісної і нестандартної послугою, яка раніше була доступна за допомогою літаків і вертольотів. Зокрема, це дешевше.

Приклад використання:
0