Завдання систем FarmTRX прості:

  • Допомогти фермерам отримати корисну інформацію з даних про врожайність
  • Зробити цей процес якомога простішим

Пропонуємо Вашому фермерському господарству надійні та зручні комплекти моніторингу врожайності, які задовольняють різні потреби фермерів, залежно від ваших потреб.

Системи FarmTRX забезпечують розширені можливості картографування, та зручність використання для моніторингу та завантаження даних про врожайність з власного телефону або планшета через додаток iOS або Android.

Дані про врожай можуть бути завантажені та переглянуті в хмарному сховищі через кілька хвилин після їх завантаження, завдяки чому доступні точні та автоматично кориговані карти врожайності. 

Система забезпечує видалення помилкових даних, залишаючи тільки точні показники, які можна переглядати і завантажувати за допомогою смартфона або планшета. Для калібрування потрібно виконати дії лише один раз на рік або при переході на іншу культуру, з можливістю легкого виправлення допущених помилок.

Легке встановлення

Система FarmTRX передбачає просте та швидке встановлення на комбайні з чистим зерновим елеватором, що займає не більше двох годин.

На обладнання системи FarmTRX надається дворічна гарантія, що робить її надійним вибором для точного землеробства.

     

Доступні комплекти Систем врожайності FarmTRX:

Система моніторингу врожайності FarmTRX

 

Система моніторингу врожайності FarmTRX + монітор

 

Система моніторингу врожайності FarmTRX + монітор + встановлення

 

Отримати консультацію можна зателефонувавши по телефону +38067-327-49-07, або заповнивши форму для зворотнього дзвінка і ми зв'яжемося з вам у найближчий робочий час.